Учаснику бойових дій з смт Рудно придбали будинок

Очільниця Львівської РВА Христина Замула передала ключі від будинку в смт Рудно Львівської громади учаснику бойових дій, інваліду війни ІІ групи Миколі Тобейчику.

Воїн брав безпосередню участь в антитерористичній операції в період з 2014 до 2016 року на території Донецької та Луганської областей.

При виконанні бойового завдання поблизу с. Новоганівка Луганської області він отримав важке поранення.

Микола одружений, має двох дітей, проживає в м. Бібрка в будинку родичів дружини. На квартирній черзі на покращення житлових умов перебував близько 5 років.

Вартість будинку, який придбали за кошти державного бюджету – понад 2 млн гривень.

Зичимо родині щастя та добробуту у новому домі і вдячні військовому за його службу!