k2FtbBdWr1

132 млн грн скерували на регіональний розвиток області

В межах сесії Львівської обласної ради внесли зміни до Комплексної програми регіонального розвитку Львівщини на 2021 – 2025 роки.

На проведення Конкурсу проєктів місцевих ініціатив скерували 66 млн грн.  Нижня межа вартості проектів 200 тис грн, верхню межу не обмежують. Відтак, область збільшила співфінансування на цей напрям з 250 до 750 тис грн.

Проєкти регрозвитку (так звані «середні проекти») стартуватимуть від 1,5 млн грн, область збільшила співфінансування з 2,5 до 3 млн грн.

Проєкти регрозвитку можуть реалізовуватися разом з іншими обласними та державними програмами з метою концентрації ресурсів бюджетів. Усі проекти відбираються та дофінансовуються лише згідно з рейтингом.

Фінансовий ресурс передбачений на наступний рік на проєкти регіонального розвитку 66 млн грн.

Нагадаємо, що обсяг залучених Конкурсантом коштів залежить від напряму Програми та становить:

– Конкурс проєктів місцевих ініціатив – не менше від суми коштів, яку планується залучити з обласного бюджету (не більше 50% – кошти обласного бюджету, не менше 50% – кошти місцевих бюджетів та небюджетний внесок конкурсанта). Небюджетний внесок має становити не менше 5 % від вартості проєкту і може бути у вигляді фінансового внеску (кошти фізичних осіб) та спонсорських коштів.

– Конкурс проєктів регіонального розвитку – не більше 70% – кошти обласного бюджету, не менше 30% – кошти місцевих бюджетів. Для проєктів співробітництва територіальних громад частка співфінансування кожного з учасників встановлюється в обсязі не менше 10% від обсягу коштів, передбачених проєктом на співфінансування з сільських, селищних, міських бюджетів.

Загальний фінансовий ресурс на Комплексну програму регіонального розвитку Львівщини на 2022 рік – 132 млн грн.