15 червня відбудеться земельний аукціон

15 червня  відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди 1 земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної форми власності.

Пропоновані ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва знаходяться:

– на території Розвадівської ТГ (Веринська с. р.) Стрийського району.Площа ділянки, що пропонується на торгах – 26,00 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 6380,33 грн. http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/67777

Місце проведення торгів: Львівська область, Стрийський район, с. Розвадів, вул. Біласа і Данилишина, буд. 18А, (приміщення Розвадівської сільської ради) Початок земельних торгів о 11.00 год. Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення з 08-00 год. до 10:40 год.

Останній день прийому заяв 09 червня 2021 р. до 16 год. 30 хв.

«Земельні аукціони є дієвим інструментом суттєвого поповнення місцевих бюджетів та ефективним механізмом розпорядження земельними ресурсами, які є на території громади», – зазначила директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Тетяна Гетьман.