Платники єдиного податку першої, другої, третьої груп (фізичні особи) мають можливість надіслати до контролюючого органу запит для отримання витягу з реєстру платників єдиного податку через Електронний кабінет. Для цього необхідно скористатися закладкою «Заяви, запити для отримання інформації» в меню приватної частини Електронного кабінету. Відкривши закладку платник самостійно створює, підписує та надсилає до відповідного органу ДПС запит про отримання витягу за формою F1302101. При цьому, у формі запиту F1302101 у полі «Спосіб отримання витягу» платник може зробити відмітку «в електронному вигляді». В подальшому, для отримання витягу, необхідно в меню «Вхідні/вихідні документи» вибрати вкладку «Вхідні» та відкрити отриману форму F1402101, яку можна роздрукувати. Проте, звертаємо увагу, що роздрукований електронний витяг в паперовому вигляді не вважається оригіналом.
У Львівському районі запрацювала перша добровільна пожежна частина
Велике будівництво: триває реконструкція спортивних об’єктів
Зловживання процесуальними правами у цивільному процесі: якінаслідки
Львівщина лідирує: понад 35 нових наборів даних на Місцевому порталі відкритих даних
ГРВІ, грип, ковід: як пережити холодний сезон
Медична допомога у випадку травмування є безоплатною