k2FtbBdWr1

16 вересня у Львові стартує XX ювілейний Міжнародний економічний форум

16-18 вересня 2021 року на «Арені Львів» пройде ювілейний ХХ Міжнародний економічний форум – найважливіша подія року в економічному житті Західної України, потужна національна і міжнародна платформа, створена для представлення України та Львівщини, зокрема, як безпечної та привабливої території для ведення бізнесу, діалогу між владою і бізнесом, активізації транскордонної співпраці, залучення інвестицій, встановлення корисних бізнес-контактів між українськими та зарубіжними діловими колами, обміну досвідом та формулювання  нової концепції ведення та розвитку бізнесу в умовах пандемії COVID-19.

У межах Форуму відбуватимуться наступні події:

–  Панельне обговорення №1 «Постпандемічний світ: від нових викликів до стійкого економічного розвитку»;

–  Панельне обговорення №2 «Бізнес 2030 – в пошуках майбутнього»;

–  Міжнародна конференція «Ярмарок донорів»;

– Крос-секторальні обговорення та воркшопи;

Головною особливістю цьогорічного Форуму є проведення зустрічей в форматі «В2В» для забезпечення налагодження діалогу між українським та іноземним бізнесом. Окрім панельних дискусій та бізнес-переговорів, в межах Форуму відбуватиметься виставка, на якій кожен охочий зможе представити товари та послуги свого підприємства.

У ХХ Міжнародному економічному форумі візьмуть участь політична еліта України, дипломатичний корпус в Україні, український бізнес і провідні міжнародні компанії, представники торгових місій з більш ніж 20 країн світу.

Для участі в ХХ Міжнародному форумі, заповніть реєстраційну Форму за посиланням: https://cutt.ly/qQslSgB Кількість місць обмежена.

У разі виникнення запитань, просимо звертатися за електронною адресою: bbd.lviv.region@gmail.com та/або телефонуйте за номером (032) 261 20 40.

Spread the love