Основним викликом 2020 року стала пандемія коронавірусної інфекції, яка внесла свої корективи в роботу всіх галузей i сфер територіально-господарського комплексу області, що призвело до недоотримання податків і зборів до обласного бюджету та відповідно вплинуло на можливості фінансування окремих обласних програм у повному обсязі.

Враховуючи значимість підтримки сільськогосподарських товаровиробників та забезпечення виконання важливих заходів, визначених Комплексною програмою підтримки та розвитку сільського господарства, цього тижня перші кошти з обласного бюджету виділено для  завершення розрахунків з окремими господарствами за минулий рік у сумі 447,7 тис. гривень.

Отримувачами фінансової допомоги є суб’єкти господарювання агропромислового комплексу, яким на погашення кредиторської заборгованості з відшкодування вартості сертифікації органічного виробництва надано – 58,2 тис. грн та фінансову підтримку у вигляді пільгових кредитів на реалізацію бізнес-планів – 389,5 тис. гривень.

У департаменті фінансів Львівської ОДА зауважують, що хоча такі кошти не є значним обсягом фінансових ресурсів, зате стануть важливою дотацією для сільськогосподарських товаровиробників в період весняно-польових робіт.