17% дорослого населення Львівської області повністю вакциновані від коронавірусу

Вакцинальна кампанія від ковіду на Львівщині стартувала 25 лютого. За цей час щеплення в області отримали 767 039 осіб, з них 333 926 – двома дозами. Таким чином повністю вакцинованими є 17% дорослого населення.

Слід додати, що 96% медиків області щеплені першою дозою, 72% – двома дозами.

Зросли темпи вакцинації освітян. За вересень приріст вакцинованих працівників сфери освіти в області склав 31,5%. Загалом двома дозами провакциновані 39% освітян, першою дозою – 68%.

В області для проведення вакцинації населення від ковіду функціонують – 102 мобільні бригади, 181 пункт щеплення, 27 центрів масової вакцинації.

Також на Львівщині було понад 220 заявок організованих колективів на вакцинацію, всі заявки успішно закриті. По цьому показнику Львівщина – у топ-5 областей, які вчасно реагують на такі запити.

У розрізі районів:

–          Яворівський – вакцинацією охоплено 29,5% населення;
–          Стрийський – 28,4%;
–          Львівський – 25,3%;
–          Червоноградський – 25,2%;
–          Золочівський – 21,9%;
–          Самбірський – 15,5%;
–          Дрогобицький – 14,3%

Джерело: доповідь директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА на черговій сесії Львівської облради сьогодні.

«Вакцинація – це наша суспільна відповідальність», – зазначив Орест Чемерис.

Нагадаємо:

щеплення від ковіду можна отримати у центрах вакцинації (графік тут) – при собі необхідно мати документ, що посвідчує особу, та у пунктах щеплення, звернувшись до сімейного лікаря.

Інформація про вакцинацію на Львівщині за останню добу та у розрізі видів вакцин –за посиланням.