Максим Козицький зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Бельгія в Україні

Сьогодні голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Бельгія в Україні Алексом Ленартсом.

Посол підтвердив що Бельгія підтримує загальний напрямок руху розвитку України та Львівщини зокрема.

”Я добре знаю, що Львівщина є успішною в декількох секторах, а в галузі ІТ особливо. Попри непростий час коронавірусної пандемії ми вважаємо вашу область надзвичайно цікавою та перспективною для інвесторів з-за кордону. Ми невтомно працюємо над налагодженням співпраці та розвитком партнерських відносин між обома країнами і саме Львівщина є яскравим прикладом такої співпраці”, – сказав Алекс Ленартс.

Голова Львівської ОДА Максим Козицький наголосив на важливості співпраці обох країн.

”Львівщина є відкритою для нових потоків закордонних інвестицій та готовою для входу в область як великих, так і малих інвесторів. Кооперація з західними країнами є важливою для нас, а Бельгія є стратегічним партнером для розвитку взаємин та поглиблення співпраці. Нам дуже важливо нарощувати співробітництво у всіх сферах та реалізовувати нові проєкти співпраці”, – наголосив Максим Козицький.

На зустрічі обговорили розвиток зеленого туризму на Львівщині, надходження в бюджет від якого за останні роки значно зросло. Також запропонували наростити кількість студентів для обміну та залучення студентів до реалізації нових інвестиційних проєктів області.

Директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Степан Куйбіда вніс пропозицію організувати торгову місію підприємців Львівщини у королівство Бельгія для кращого налагодження співпраці з метою поглиблення бізнес-зв’язків.

Начальник управління департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА Ярослав Музичко запропонував активізувати партнерські взаємини в галузі лікування дітей хворих на спинно-м’язову атрофію в королівстві Бельгія.

Також підкреслили на важливості розвитку сектору мікробіології для обміну досвідом та співпраці між українськими та бельгійськими вченими. Посол нагадав, що виробництво вакцин Pfizer відбувається у Бельгії зокрема. Максим Козицький своєю чергою додав, що українські вчені активно працюють над створенням вакцин. Очільник Львівщини також запросив бельгійських висококваліфікованих лікарів для обміну досвіду з медиками Львівської області.