2 червня у Львівському районі увімкнуть сирени

З метою перевірки рівня готовності територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення 02 червня 2021 року у період з 14:50 год до 14:55 год проводитиметься навчальне оповіщення населення у місті Львові та області сигналами цивільного захисту. Будуть увімкнені електросирени.

Звучання електросирен означає сигнал “Увага всім!”. Почувши його негайно увімкніть теле- та радіоприймачі і прослухайте подальше повідомлення цивільного захисту.

Повідомлення цивільного захисту передаються протягом 5 хвилин після подачі звукового сигналу “Увага всім !”.

У зв’язку з тим, що мета увімкнення технічних засобів оповіщення навчальна, практичні заходи відпрацьовуватися не будуть. Населення повинне зберігати спокій.