Нарада щодо участі у Палаті місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад

Сьогодні, 31 травня, голова Львівської райдержадміністрації Христина Замула, радник патронатної служби апарату Львівської райдержадміністрації Андрій Корбецький, керівник апарату Львівської райдержадміністрації Любов Височанська взяли участь в обласній zoom-нараді з головами районних державних адміністрацій, головами районних рад та головами територіальних громад щодо участі у Палаті місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад під керівництвом першого заступника Львівської облдержадміністрація Андрія Годика.

Під час відеоконференції учасники обговорили організаційні питання та визначилися з представниками від Львівщини, які будуть брати участь у засіданні Палати місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, яке відбудеться 03 червня 2021 року у м. Хмельницьк. До складу Палати від Львівської області висунуто п’ять кандидатур, серед яких і голова Львівської райдержадміністрації Христина Замула.
Відтак, відповідно до Указу Президента України від 04.03.2021 № 89/2021 «Про затвердження Положення про Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України» серед основних завдань Конгресу є, зокрема, сприяння ефективному завершенню реформи місцевого самоврядування та налагодженню ефективної взаємодії державних органів, а також моніторинг суспільно-політичних і соціально-економічних процесів, що відбуваються в державі на регіональному та місцевому рівнях. Створений Конгрес місцевих та регіональних влад – це інструмент представлення інтересів місцевих влад на центральному рівні.