Новини за день 20 Квітня 2022

Чергова перемога України

Віктор Легкодух із Львівщини виборов другу медаль на «Іграх Нескорених»!

У Львівському районі цивільним мешканцям надалі заборонено відвідувати ліси

Згідно із наказом голови Львівської ОВА Львівська обласна державна адміністрація, відвідувати лісові масиви під час воєнного стану заборонено з міркувань пожежної безпеки.

Українські волонтери – це неймовірні люди. Вони – ніби ангели-охоронці наших захисників

Для них немає нічого неможливого: ці хлопці та дівчата можуть з іншого кінця світу за лічені години доставити на передову необхідні речі для військових, цілодобово допомагають розселяти, годувати та перевозити вимушено переселених українців.

Основні засади проєкту Закону України №7282 «Про внесення змін до деяких законів України щодо першочергових заходів реформування сфери містобудівної діяльності»

У Верховній Раді зареєстровано законопроект №7282, що вдосконалить механізм здійснення містобудівної діяльності в умовах воєнного стану.

Кам’янка-Бузька ДПІ інформує щодо подання заяви на єдиний податок за ставкою 2 відсотки

Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області нагадує платникам податків,що прийняття заяв на перехід на спрощену систему оподаткування платника єдиного податку третьої групи зі ставкою 2 відсотки доходу триває.

Кам’янка-Бузька ДПІ повідомляє що на період сплати 2 % від доходу реєстрація платника ПДВ призупиняється

Суб’єктам господарювання, які оберуть третю групу єдиного податку за ставкою 2 відсотки доходу, та на час переходу на спрощену систему оподаткування перебуватимуть у статусі платника ПДВ, реєстрація платника ПДВ не анулюється, а призупиняється на період перебування такого суб’єкта господарювання на третій групі єдиного податку за ставкою 2 відсотки доходу.

Кам’янка-Бузька ДПІ інформує: Які податкові наслідки мають операції, що не вважаються реалізацією пального на період дії правового режиму воєнного стану чи надзвичайного стану?

Операції, що на період дії правового режиму воєнного стану чи надзвичайного стану не вважаються реалізацією пального визначено п.п. 14.1.212 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ). За інформацією, розміщеною на офіційному вебпорталі ДПС України, враховуючи зміни до п. 216.3 ст. 216 ПКУ, по зазначених операціях не виникатиме податкове зобов’язання з акцизного податку.

Кам’янка-Бузька ДПІ надає інформацію про екологічний податок в умовах дії воєнного стану

Державна податкова служба України у зв’язку з прийняттям Верховною Радою України 24 березня 2022 року Закону України № 2142-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства на період дії воєнного стану» повідомляє таке.

Кам’янка-Бузька ДПІ надає актуальну інформацію для платників ПДВ

Чи може платник ПДВ мати право на ПК з ПДВ після завершення ВС/НП і повернення на загальну систему оподаткування ПДВ якщо платник ПДВ до переходу на єдиний податок за ставкою 2% придбавав товари з ПДВ які залишились не проданими на кінець ВС/НП.

Кам’янка-Бузька ДПІ інформує: За яких умов суб’єкти господарювання можуть бути платниками ЄП третьої групи на період воєнного стану?

Законом України від 24 березня 2022 року № 2142 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства на період дії воєнного стану» внесені зміни, зокрема, до п. 9 підрозд. 8 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі – ПКУ). Так, тимчасово, з 01 квітня 2022 року до […]