25 бібліотек Львівщини отримають книги для поповнення бібліотечних фондів у 2021 році

Український інститут книги оприлюднив перелік бібліотек, які отримають книги для поповнення бібліотечних фондів у 2021 році. Закупіля книг здійснюється в рамках Програми поповнення фондів публічних бібліотек Українського інституту книги.

На підставі пропозицій структурних підрозділів з питань культури обласних, Київської міської державних адміністрацій було сформовано та затверджено перелік відібраних бібліотек, які отримають книжкові видання для поповнення бібліотечних фондів у 2021 році.

Всього книжки отримають 617 бібліотек України, 25 із них – бібліотеки Львівської області:

1. КЗ Львівської обласної ради “Львівська обласна універсальна наукова бібліотека”
  2. КЗ Львівської обласної ради “Львівська обласна бібліотека для дітей”
  3. Львівська       КЗ Львіської обласної ради “Львівська обласна бібліотека для юнацтва ім. Р.Іваничука”
  4. “Стрийська міська центральна бібліотека” Стрийської міської централізованої бібліотечної системи
  5. КЗ “Публічна бібліотека для дітей” Городоцької міської ради
  6. Бібліотека-філія для дітей Жовківської міської ради
  7. Перемишлянська центральна бібліотека для дітей
  8. КЗ “Публічна бібліотека для дітей м. Радехів”
  9. Сколівська міська бібліотека для дітей
  10. “Сокальська публічна бібліотека для дітей” КУ “Публічна бібліотека Сокальської міської ради Львівської області”
  11. “Міська бібліотека для дітей” Червоноградської міської централізованої бібліотечної системи
  12. Бібліотека смт. Щирець
  13. КЗ “Пустомитівська публічна бібліотека”
  14. Золочівська міська бібліотека імені Івана Франка
  15. Бібліотека-філія для дорослих смт. Івано-Франкове
  16. КЗ “Ходорівська міська публічна бібліотека” Ходорівської міської ради Львівської області
  17. Яворівська міська бібліотека ім. Ю. Липи
  18. Новороздільська міська бібліотека для дорослих
  19. Бібліотека філія смт. Бориня Боринської територіальної громади
  20. Публічна бібліотека смт. Лопатин Лопатинскої територіальної громади
  21. КЗ “Публічна бібліотека Бібрської міської ради”
  22. Публічна бібліотека м. Судова Вишня
  23. Бібліотека смт. Підкамінь Підкаменської селищної громади
  24. КЗ “Зимноводівська публічна бібліотека” Зимноводівської сільської ради
  25. КЗ “Публічна бібліотека Новояворівської міської ради”

«Торік за програмою від Українського інституту книги 22 найактивніших бібліотеки Львівщини отримали 15 975 примірників нових книжок.. Цього року фонди вже 25-х бібліотек поповняться новими сучасними  виданнями. Мета цієї програми – донесення найкращих книжок і сучасної, і світової літератури до читача по всій країні. Тож закликаю не минати бібліотеки, читати і ставати мудрішими”, – зазначила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Ірина Гаврилюк.