25 жовтня МінРегіон та Агентство ефективних рішень з партнерами презентують MVP національної Геоінформаційної системи “Регіонального відновлення і розвитку”

Також результати звіту “Швидка оцінка завданої шкоди та потреб на відновлення/Rapid Damage and Needs Assessment (RDNA)”.

Презентація відбудеться у межах конференції “Відновлення та розвиток регіонів України: спільне бачення”.

Під час заходу обговорять:-скільки коштуватиме відновлення регіонів України?- які інноваційні інструменти необхідні для подальшого регіонального розвитку?- як має відбутись синергія ініціатив та людей у відновленні громад?

Модератори події – Олександр Солонтай та Надія Бабинська.

Партнери події:- Проект USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія»- Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні (EUACI)- Програма розвитку ООН в Україні.