k2FtbBdWr1

До 11 квітня включно триватиме реєстрація для участі в НМТ)

Реєстрація для участі в НМТ розпочинається зі створення персонального кабінету за допомогою спеціального сервісу, який розміщений на вебсайті УЦОЯО: https://my.testportal.gov.ua/registration/nmt

🦾 Цьогоріч реєстрація відбувається безпаперово.

Також створити персональний кабінет і надіслати документи вступники можуть через мобільний застосунок Дія. Важливо мати ID-картку або закордонний паспорт у Дії для автоматичного заповнення паспортних даних.

📱 Як це працює?

1️⃣ На сторінці спеціального сервісу «Реєстрація для участі в НМТ» після ознайомлення із запропонованими документами потрібно натиснути на кнопку «Розпочати реєстрацію».

2️⃣ Виберіть опцію «Створити за допомогою Дії».

3️⃣ Скануйте QR-код за допомогою Дії і підтвердіть відправлення даних.

4️⃣ Заповніть форму реєстрації, зазначивши всі потрібні дані: контакти для зв’язку, оберіть предмети й місце складання мультитесту. Якщо ви випускник 2024 року, завантажте довідку з місця навчання, а якщо закінчили школу в попередні роки, — копію атестата чи свідоцтва про повну загальну середню освіту.

📲 Використовуйте Дія.Підпис для авторизації у вашому персональному кабінеті.

🔗 Дізнайтеся більше про процес реєстрації та необхідні документи на сайті УЦОЯО: https://testportal.gov.ua/protsedura-reyestratsiyi-na-nmt/