k2FtbBdWr1

27 серпня у Львові відбудеться воркшоп під назвою “Інструменти державної та регіональної підтримки експортної діяльності у Львівській області”

27 серпня у Львові відбудеться воркшоп під назвою “Інструменти державної та регіональної підтримки експортної діяльності у Львівській області” (м. Львів, Premier Hotel Dnister, вул. Матейка 6, зал “Панорама”, 9-ий поверх). Це сучасна платформа для обговорення важливих переваг та існуючих проблем, пов’язаних із нарощенням експортного потенціалу Львівської області.

Головними завданнями цього заходу є допомога експортно-орієнтованим підприємствам інтегрувати у світовий споживчий ринок, створення сприятливих умов для ведення динамічного розвитку експорту, налагодження якісної комунікації між органами влади та бізнесом, активізація транскордонної
співпраці та встановлення корисних контактів.

У рамках заходу обговорюватимуться питання підтримки експорту на регіональному та державному рівнях, розвиток нових можливостей експортерів на ринках ЄС, а також практичні поради та кейси від діючих експортерів Львівської області.

За результатами воркшопу учасники зможуть дізнатися про нові тенденції та можливості в українському експорті, нові можливі ринки та підходи для роботи на відомих та маловідомих ринках, практичні кейси та поради від діючих експортерів та підприємств регіону що дасть змогу сформувати шлях сприятливого зовнішньоекономічного клімату на Львівщині.

Зареєструватись для участі у воркшопі можна за посиланням: https://cutt.ly/IQkmWRb включно до 19 серпня 2021 року.

У разі виникнення додаткових питань просимо звертатись у сектор з питань підтримки експорту управління промисловості, підприємництва та інвестиційної політики департаменту економічної політики
облдержадміністрації за тел.: (032) 261-27-13.