30 позашляховиків – допомога від Великої Британії для наших воїнів!

50 небайдужих людей з туманного Альбіону подолали тисячі кілометрів, аби особисто доставити цей цінний вантаж в Україну в рамках ініціативи “Pickups for Peace” (“Пікапи для миру”) фермера Марка Лерда.

Позашляховики, укомплектовані генераторами та медикаментами, були передані оборонцям з 24 ОМБр імені короля Данила, 150 навчального центру Командування Сил ТрО ЗСУ та Повітряного командування “Захід” Повітряних Сил ЗС України.

Ці машини допоможуть мобільним вогневим групам збивати ворожі ракети та “шахеди” над Львівською областю та рятувати життя наших людей.

Автівки передали за підтримки Львівська обласна державна адміністрація та Львівської районної державної адміністрації.

Щиро дякуємо Марку Лерду, який вже з 2014 року підтримує ЗСУ! За останній рік він разом з друзями передав вже понад 300 позашляховиків, що посилюють мобільність наших воїнів.

Також висловлюємо безмежну вдячність британському народові за допомогу та солідарність з Україною!

Наближаємо перемогу разом!

Фото: Львівська обласна державна адміністрація.