Сьогодні прекрасному місту виповнюється 768 років! Львове, ти – не просто місто, ти – легенда, ти – символ стійкості та незламності українського духу.
За свою багатовікову історію ти пережив багато: розквіт і падіння, війни й мирні часи. Але ти завжди залишався собою – величним, мальовничим, гостинним. Ти чаруєш своїми брукованими вуличками, затишними кав’ярнями, величними соборами та неповторною атмосферою.
Сьогодні, в день твого народження, ми хочемо щиро привітати тебе! Бажаємо тобі процвітання, миру та спокою. Нехай твої вулиці завжди будуть сповнені щасливих людей, а в твоїх стінах завжди панує атмосфера любові та єднання.
Ще більше новин:
Представники архівного управління Львівської РВА взяли участь в обласній колегії щодо підсумків робо...
35-ті роковини Чорнобильської катастрофи
У фонтані в Стрийському парку планують встановити нових лебедів
25 жовтня МінРегіон та Агентство ефективних рішень з партнерами презентують MVP національної Геоінфо...
Завтра у Давидівській ТГ тестуватимуть системи оповіщення
Інформуємо про правила поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів