40 млн грн отримають школи Львівщини у межах проєкту «Спроможна школа для кращих результатів»

_1631627037_612x321_3_0_nw

Комісія з розгляду проєктів Міністерства освіти і науки України визначила перелік шкіл, які отримають фінансування у межах Урядової програми «Спроможна школа для кращих результатів».

«Львівщина цьогоріч отримає субвенцію з державного бюджету 40 млн грн. Це вдвічі більше у порівнянні з минулим роком. Зокрема, фінансування спрямують 20-ти школам із 17 територіальних громад: Городоцької, Давидівської, Дрогобицької, Зимноводівської, Золочівської, Львівської, Новояричівської, Самбірської, Старосамбірської, Стрілківської, Стрийської, Судовишнянської, Івано-Франківської, Солонківської, Великолюбінської та Пустомитівської», – розповів заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Собко.

«На фінансування проєктів претендували опорні школи та інші школи, у яких здобувають освіту не менше 350 учнів. Засновники шкіл подавали проєктні заявки до облдержадміністрацій. ОДА формує перелік всіх проєктів із зазначенням пріоритетних і подає в Міносвіти, де відповідна комісія затверджує проєкти до фінансування», – зазначив заступник голови Львівської ОДА.

Програма «Спроможна школа для кращих результатів» передбачає фінансову підтримку закладам освіти на проведення реконструкції та капітального ремонту будівель, споруд закладів загальної середньої освіти для формування нового простору, безпечного та інклюзивного (безбар’єрного) освітнього середовища.

COVID-19: за останню добу по області госпіталізували 75 людей
«Пріоритетом для нас залишається виховання кожної дитини у сім’ї», - Віталій Загайний під час Коорди...
Лоукостер із Саудівської Аравії виконуватиме рейси до Львова
На Львівщині зафіксували 49 нових випадків захворювання на коронавірус