k2FtbBdWr1

Львівська ОДА шукає кадри

Львівська ОДА оголошує конкурс на зайняття посади державної служби категорії «В» – головного спеціаліста відділу поліграфії управління інформаційної політики департаменту комунікацій та внутрішньої політики Львівської обласної державної адміністрації. 

Кваліфікаційні вимоги:

– Освіта – вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра, молодшого бакалавра;

– Досвід роботи – не потребує;

– Володіння державною мовою – вільне володіння державною мовою.

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та термін їх подання:

1. Заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади за формою згідно з додатком 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби».

2. Резюме за формою згідно з додатком 21 до постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби», в якому обов’язково зазначається така інформація:

– прізвище, ім’я, по батькові кандидата;

– реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

– підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти;

– підтвердження рівня вільного володіння державною мовою;

– відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах;

3. Копію державного сертифіката про рівень володіння державною мовою (витяг з реєстру Державних сертифікатів про рівень володіння державною мовою), що підтверджує рівень володіння державною мовою, визначений Національною комісією зі стандартів державної мови.

4. Заява, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, може додати до заяви про участь у конкурсі іншу інформацію, у тому числі інформацію про підтвердження досвіду роботи, про попередні результати тестування тощо.

Термін подання документів: 8 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному вебсайті Національного агентства з питань державної служби України (до 18:00 год 21 вересня 2021 року).

Тестування кандидатів на посаду відбудеться 23.09.2021 об 11:00 год, каб. 403 за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 403 (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів).

Контактна особа, яка може надати додаткову інформацію з питань проведення конкурсу: Марія Іванел, +38 (032) 2612852, depinfoloda@gmail.com.

Більше на порталі вакансій Нової державної служби.