5 млн грн скерували на смарт-спеціалізацію Львівщини

Сьогодні рішенням сесії Львівської обласної ради внесли зміни до Програми сприяння інноваційному та науково-технологічному розвитку у Львівській області на 2021 – 2025 роки.

«Це пілотна програма не лише для Львівщини, а й серед усіх регіонів держави. На фінансування програми спрямували 5,26 млн грн. Станом на сьогодні в межах програми профінансували 8 інноваційних проєктів, які відповідають пріоритетам смартспеціалізації області. Це, зокрема, переробна промисловість з високою доданою вартістю, біоекономіка, креативні індустрії та медичний туризм», – зазначив керівник департаменту економічної політики Львівської ОДА Степан Куйбіда.

У 2021 році реалізація Програми охопила 4 вищих навчальних заклади, 1 науковий парк, 65 науковців, з яких 19 – молоді вчені.

На співфінансування інноваційних проєктів додатково залучили 3,5 млн грн небюджетних коштів в межах співпраці науки з бізнесом.