На розвиток громадянського суспільства та інформаційного простору передбачили понад 50 млн грн

Сьогодні рішенням сесії обласної ради  внесли зміни до Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2022 рік. Фінансовий ресурс Програми на наступний рік становить – 52,1 млн грн.

Так, на підтримку проєктів і заходів розроблених інститутами громадянського суспільства  Львівщини скерували 1,8 млн грн, а на підтримку проєктів регіонального кінематографа – 1,5 млн грн.

400 тис грн скерували на новий напрям – реалізацію заходів з метою протидії та запобіганню загрозам в інформаційній сфері. Це підвищення рівня компетенції працівників ЗМІ, медійних організацій, представників неурядових організацій у сфері протидії та запобігання загрозам в інформаційній сфері, зміцнення їхньої спроможності до опору інформаційним загрозам.

Також Програма передбачає фінансування на підтримку:

– розвитку місцевих книговидавців;
– видавничого центру «Пам’ять» для здійснення пошукової роботи, ведення тематичної картотеки репресованих, проведення досліджень архівних кримінальних справ реабілітованих громадян тощо;
– сприяння розвитку місцевих книговидавців;
– періодичних видань області тощо.