6 осіб із Львівського району успішно пройшли відбір з проєкту “Помічник ветерана”

Міністерством у справах ветеранів України проведено конкурсний відбір у кандидати помічників ветеранів. За результатами конкурсу 6 осіб із Львівського району успішно пройшли даний відбір.

Управлінням соціального захисту населення Львівської РДА видано скерування до центру ветеранського розвитку, що діє у складі Національного університету “Львівська політехніка” для подальшого проходження підвищення кваліфікації за програмою “Організація роботи фахівця із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб” та укладено трьохсторонні договори про надання послуг із здійснення заходів з професійної адаптації.

Помічник ветерана – це проєкт для ветеранів та членів їх родин, які готові допомогти іншим ветеранам легко та гідно пройти шлях переходу від військової служби до цивільного життя отримати послуги та пільги, які заслужено гарантовані їм державою.