Зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

На Сіверському напрямку російські окупанти продовжують обстріли позицій ЗСУ, а також цивільної інфраструктури в населених пунктах Хрінівка Чернігівської області та Олександрівка Сумської області.

На Слобожанському напрямку росія здійснює бойові дії, намагається покращити тактичне становище, продовжує покращувати інженерне обладнання оборонних позицій у районі села Новий Бурлук Харківської області.
Російська армія обстріляла з мінометів, артилерії та реактивних систем залпового вогню райони селищ Замулівка, Байрак, Гусарівка та Руські Тишки Харківщини.
Безуспішно росія штурмувала у напрямку села Стариця (Харківська область) — Рубіжне (Луганська область).
На Слов’янському напрямку українські воїни відбили штурми на напрямках Довгеньке — Мазанівка та Довгеньке — Долина.
На Донецькому напрямку основні зусилля росія зосереджує на Сєвєродонецькому та Бахмутському напрямках.
На Лиманському напрямку активних дій не було, але були обстріли підрозділів ЗСУ, російська армія готується до наступу.
На Сєвєродонецькому напрямку росія бʼє ствольною та реактивною артилерією, намагається встановити повний контроль над містом Сєвєродонецьк, бойові дії тривають.
На Бахмутському напрямку окупанти намагались оточити селище Врубівка, але успіху не мали.
За спроби відновити штурм у напрямку Оріхове — Золоте російська армія отримала відсіч українських захисників та відійшла.
На Авдіївському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках росія постійно обстрілює позиції ЗСУ, аби завадити їм перегрупуватися.
На Південнобузькому напрямку загарбники намагаються утримувати зайняті раніше позиції.
Російська армія вдарила ствольною та реактивною артилерією у районах селищ Осокорівка, Трудолюбівка, Широке, Добрянка та Благодатне.