Комунальне некомерційне підприємство «8-ма міська клінічна лікарня м. Львова» отримала благодійну допомогу у вигляді хірургічних інструментів, медичного інвентарю, різних засобів догляду за хворими з Німеччини.

«Керівництву лікарні вдалося залучити гуманітарну допомогу від медичної служби збройних сил Німеччини через благодійний фонд «З повною довірою». Львівська облдержадміністрація, в свою чергу, неодноразово зверталася до Бундесверу щодо підтримки ініціативи колективу 8-ї клінічної лікарні та сприянні у процесах оформлення та перевезення медичного обладнання. Львівська ОДА завжди підтримує ініціативи закладів охорони здоров’я та інших установ в залученні гуманітарної допомоги з-за кордону.

Дякуємо волонтеру Євгену Мацієвському та завідувачу центру термічної травми і пластичної хірургії 8-ї клінічної лікарні Василю Савчину за ініціативу та за те, що звернулися до адміністрації за підтримкою для отримання необхідних медичних засобі», – зазначив директор міжнародної технічної діяльності Львівської облдержадміністрації Роман Шепеляк.

Зокрема, лікарня отримала набори хірургічних інструментів, шини, компреси, пульсоксиметри, прилади для перегляду рентгенологічних знімків, зажими для артерій тощо.