Голова Львівської ОДА привітав працівників радіо, телебачення та зв’язку з нагоди професійного свята

Сьогодні, 16 листопада, працівники радіо, телебачення та зв’язку відзначають своє професійне свято. Голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький привітав працівників телерадіокомпанії «Перший Західний».

«Щиро вітаю усіх, хто відначає сьогодні своє професійне свято. Дякую вам, що твердо витримуєте стандарти журналістики, а «Перший Західний» відповідає своїй назві. Бажаю знаходити задоволення від роботи, а також наснаги у подальших проєктах, креативності та безліч ідей», – зазначив Максим Козицький .

Опісля, очільник області за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята вручив подяки працівникам телерадіокомпанії.

ТРК «Перший Західний» – український регіональний канал, заснований у 2000 році. На початку свого існування мав 4 години етеру на львівському 12 телеканалі. З початку 2013 року команда «Львів-ТБ» отримала ліцензію на 24-годинне мовлення. У серпні 2016 року телекомпанія «Львів-ТБ» здійснила ребрендинг телеканалу на «Перший Західний».

Керівником телерадіокомпанії сьогодні є Ольга Цап.

«Всі наші успіхи, перемоги та здобутки завдяки вам, працівникам телерадіокомпанії. Дякую за довіру, плідну працю та згуртованість. Саме ви, ті люди, які щодня творять інформаційний простір Львівщини. Тому бажаю надалі працювати з натхненням та оптимізмом», – зазначила Ольга Цап.