Сьогодні світ вшановує трагічні роковини масових розстрілів у Бабиному Яру. 29 вересня 1941-го – 80 років тому – в Бабиному Яру почалися масові розстріли, які тривали протягом двох років.
Це київське урочище, що стало мовчазним свідком злочину нацизму, перетворилось на один з всесвітніх символів Голокосту.
Трагедія Бабиного Яру є спільною для всіх, хто живе в Україні. Вона не має жодних часових проміжків чи терміну давності, і наш обов’язок – не лише з гідністю вшанувати пам’ять загиблих, але й не дати забути молодому поколінню, скільки крові було пролито на цій землі. Лише пам’ятаючи історію, можна зрозуміти ціну справжнім цінностям – життю і свободі людини.
Ще більше новин:
У "Дії" запрацювала послуга автоматичного закриття ФОП
Захисти дитину від сексуального насилля в інтернеті «STOP SEXTING»
Фіксований єдиний податок для ФОП у грудні не зміниться
Державні послуги для героїв — на Гіді
Тренінги для платників – у Кам’янка-Бузькій ДПІ
Мінекономіки запрошує бізнес долучитися до формування майбутнього економіки України