Як захистити свої права: у Перемишлянах відбулась зустріч з громадою в межах проєкту “Твоє право на…”

У межах проєкту «Твоє право на…» учора, 28 вересня, у Перемишлянах відбулась зустріч з громадою. Говорили про протидію домашньому насильству, трудові права, майно, добробут, підтримку ветеранів АТО/ООС, а також соціальні гарантії та медичні послуги.

Проєкт «Твоє право на…» покликаний забезпечити жителів Львівщини правом на вчасно отриману інформацію та відкритості органів державної влади, адже населення має знати про свої права й вміти ними скористатися.
Також під час зустрічі поспілкувались про право вчителя і право дитини на освітній процес, поваги один до одного; відеонагляд на вулицях і в навчальних закладах; безпеку, створення поліцейських центрів; ріст безробіття, відсутність надходжень в бюджет громади, спроможність громади сплачувати податки, економічне зростання; розвиток громадських організацій, соціальне підприємництво та програми підтримки для жертв насилля тощо.