k2FtbBdWr1

90 % об’єктів житлово-комунальної сфери області готові до осінньо-зимового періоду

Вчора відбулося засідання комісії з питань розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства «Про хід підготовки підприємств житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період» відповідно до затвердженого плану роботи Громадської ради при Львівській облдержадміністрації на 2021 рік.

Як зазначив заступник директора – начальник управління житлово-комунального господарства департаменту паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства Петро Назар технічний стан готовності об’єктів до осінньо-зимового періоду на сьогодні становить 90%.

«Підготовка, модернізація та заміна мереж триватимуть до початку опалювального сезону, а також здійснюватиметься контроль протягом всього опалювального сезону», – додав він.

Також на засіданні розглянули ситуацію щодо:

– Стану готовності до осінньо-зимового періоду Новояворівської та Новороздільської ТЕЦ

– Стану заключення договорів між підприємствами, що надають послуги з централізованого теплопостачання, які використовують газ та газопостачальними організаціями та наголошено на тому, що тарифи на тепло- та водопостачання змінюватися не повинні.