13 травня в Будинку воїна у Львові привітали з Днем матері жінок, чиї сини віддали своє життя за Незалежність України. Зі словами вдячності за те, що виховали справжніх героїв та патріотів України, звернулась до матерів загиблих українських захисників голова Львівської райдержадміністрації Христина Замула.
Очільниця району побажала матерям загиблих Героїв Божого благословення, міцного здоров`я та витримки. Також жінкам вручили квіти та вітальні листівки від голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького. Щирі вітання, теплі слова та побажання линули для матерів.
Ще більше новин:
Що буде з пам’ятками архітектури України після війни?
Українські зірки відверто розповіли про почуття та емоції, які переживають через повномасштабне втор...
У Львівському районі успішно завершився ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних пред...
«Писанки відродження» мандрують Львівським районом
Волонтерами стають навіть юні українці
Відбувся захід з питань реалізації освітніх проєктів