Стартував новий етап програми обміну ламп розжарювання на LED-лампочки: як зареєструватись на Львівщині

З червня 2023 року в області розпочався обмін лампочок для закладів освіти та медичної сфери. Програма реалізується Урядом України та Європейським Союзом.

Обмін здійснюватиметься з розрахунку:

1️⃣по 3 лампи на 10 квадратних метрів приміщень закладів соцзахисту населення, читальних залів, книгосховищ та архівосховищ бібліотек і архівів, закладів культури, житлового фонду управителя багатоквартирного будинку, ОСББ;

2️⃣по 2 лампи на 10 квадратних метрів для місць загального користування закладів соцзахисту населення, фізичної культури і спорту, управителя багатоквартирного будинку, ОСББ.

Запит на потребу в обміні ламп можна подати через портал Дія.

Опісля, представники Укрпошти зв’язуються за зазначеним у запиті номером телефону та надають подальші інструкції.

Нагадуємо, для фізичних осіб в області надалі триває обмін старих ламп розжарювання на енергоощадні LED-лампи.

Обміняти можна в центральному відділенні Укрпошти за адресою: вул.Словацького,1, м. Львів