16 травня на горі Маківка вшанували воїнів січового стрілецтва полеглих у героїчній боротьбі за волю України. До урочистих заходів долучився колектив Львівської райдержадміністрації на чолі зі заступником голови Андрієм Ковальським.
Присутні поклали квіти та запалили лампадки до Меморіалу Українських січових стрільців, представники духовенства провели чин панахиди за загиблими воїнами українського січового стрілецтва. Також відбулось громадське віче. Окрім історичного екскурсу та виконання стрілецьких пісень, на Маківці відтворили події героїчного бою Українських січових стрільців.
Ще більше новин:
28 червня - День Конституції України
Відбувся захід з питань реалізації освітніх проєктів
Чи потрібно подавати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію, за об’єкти рухомого або нерухом...
З 1 січня 2022 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2021 ро...
У Сокільниках цього літа завершать будівництво дитячого садка
Як шахраї можуть викрасти номер телефону в його власника та чим це загрожує?