Пліч-о-пліч: у Городоцькій громаді фінішував 2-ий тур змагань з волейболу

Переможно фінішував у Городоцькій громаді другий тур змагань з волейболу в межах Всеукраїнського загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч: всеукраїнські шкільні ліги».

Одинадцять команд зголосилися до спортивного герцю. Змагальні емоції вирували впродовж двох днів на спортивних майданчиках Городоцького ЗЗСО №3 та Городоцького ОЗ ЗСО №5.

У завзятій боротьбі визначилися кращі серед дівчачих гуртів, 7 березня – «дужалися» хлопці.

Дівчата. На п’єдестал зійшли команди Городоцький ОЗЗСО 5 – 1 місце;

Мшанський НВК І-ІІІ ст. ім. С.Тисляка – 2 місце; Городоцький НВК N2 “ЗОШ І Ступеня – Гімназія” – 3 місце.

Хлопці. І тут високу планку втримали волейболісти Городоцького НВК №2 – 1 місце, представники Городоцький ЗЗСО №4 І-ІІІ ст. ім. Т. Кулєби та А.Одухи Львівської області – на другій сходинці, на третій – учні Городоцького ОЗ ЗСО №5.

Респект переможцям, призерам і тим, хто прибув на змагання, спробував свої сили: учні Братковицький ЗЗСО І-ІІ ступенів, Родатицький НВК, Заверещицький Нвк Берегиня.

Фахове суддівство забезпечили: Євген Горінь – головний суддя, Йосип Будзінський, Вілен Дудченко.