17 травня у Гарнізонному Храмі Петра і Павла відбулась презентація мистецького проєкту «Стефаник_150».
Задум події полягав у відображенні життя українського письменника Василя Стефаника у новому форматі, підкресливши багатогранність його особистості, першість в модерністиці та перипетії життєвого шляху.
Під час неординарного заходу представили п’ять періодів життя видатного українського письменника : Карпатський (Русово), Дрогобицький, Краківський, Львівський, Віденський. Через обрані твори відобразили бентежливі для Василя Стефаника теми: еміграції, материнства, кохання, патріотичної вірності.
Відеосюжети старих світлин та відеострічки, живі театральні етюди, вокальні та симфонічні композиції створили для глядачів необхідну атмосферу та передали настрій і ключовий змістовий посил новел письменника.
Ще більше новин:
18 хвиля програми мікрогрантів:для бізнесуЛьвівщини –63 позитивні рішення
Відбулось засідання комісії щодо розгляду заяв про виплату грошової компенсації за належні для от...
«Моя податкова» від податкової
Юні волонтери є у кожній громаді Львівського району
Про діючі вимоги щодо зберігання та застосування пестицидів, агрохімікатів у народному господарстві
На території України діє проєкт єРобота