Вишиванка — споконвічна цінність українського народу. Це не просто елемент культурного надбання, а один із символів, який вирізняє нашу націю у світі. Фактура текстилю, колоритні візерунки, розташування і мотиви орнаменту та техніка вишивки демонструють невичерпні народні традиції, історію та етнічну приналежність кожного з нас до рідного краю.
До відзначення Дня вишиванки долучився і колектив Львівської районної державної адміністрації. Одягнувши вишиті сорочки, засвідчуємо важливість збереження та популяризації українських цінностей, а також усвідомлення своєї приналежності до єдиної нації.
Ще більше новин:
На Львівщині відбувся регіональний з'їзд територіальних громад області
Аптечка: що взяти з собою у сховище
В Україні запрацювала послуга електронної черги для перетину кордону автобусами на ПП з країнами ЄС
На Львівщині продовжує діяти Комплексна програма підтримки та розвитку сільського господарства
Доступ до Реєстру декларацій за кордоном: що треба знати
Архівне управління інформує про проведену роботу за минулий тиждень