Відбулося чергове засідання комісії з реорганізації Жовківської, Кам’янка-Бузької, Пустомитівської, Перемишлянської та Городоцької райдержадміністрацій

18 травня відбулося чергове засідання комісії з реорганізації Жовківської, Кам’янка-Бузької, Пустомитівської, Перемишлянської та Городоцької райдержадміністрацій, що припиняються, шляхом приєднання до Львівської райдержадміністрації.

Засідання комісії провела голова комісії, голова Львівської райдержадміністрації Христина Замула. Присутні розглянули питання щодо виконання плану заходів, пов’язаних з реорганізацією райдержадміністрацій, що припиняються, шляхом приєднання до Львівської райдержадміністрації. Голова комісії підкреслила необхідність завершити процес реорганізації райдержадміністрацій у найкоротші терміни.