Одним із напрямків захисту інтересів дитини є надання якісних освітніх послуг. Тому сьогодні, 1 червня, під час робочої поїздки першого заступника голови Львівської облдержадміністрації А.Годика та голови Львівської райдержадміністрації Х.Замули, оглянуто об’єкт програми «Велике будівництво» – загальноосвітню школу І-ІІ ступенів у селі Братковичі, реалізацію котрого передбачають здійснити до кінця року.
На сьогоднішній день зведено фундамент будівлі школи, виконано роботи по цегляній кладці стін і перегородок, змонтовано міжповерхові перекриття, встановлено металопластикові віконні блоки, зведено конструкції даху та влаштовано покриття даху, змонтовано зовнішні електричні мережі та трансформаторну підстанцію, утеплено стрихове перекриття, комини та влаштовано бетонну стяжку у підвальному приміщенні.
Навчальний заклад розрахований на 180 учнів. Для завершення об’єкту будівництва необхідно 49,2 млн. грн. Об’єкт будівництва є надзвичайно важливим, адже надасть можливість учням навколишніх сіл отримати доступ до якісної та сучасної освіти у комфортних для навчання умовах.
Довідково: проект є актуальним для громади с. Братковичі, оскільки приміщення старої школи пристосоване, перебуває в аварійному стані, грибок пошкодив стіни і підлоги, відсутній спортивний зал, актовий зал. Котельня з газовим опаленням знаходиться в приміщенні закладу.
Ще більше новин:
Особовий склад військових частин привітали з Днем захисників та захисниць України
Електронне звітування – зручний та сучасний формат спілкування з контролюючими органами
22 березня світова спільнота відзначає Всесвітній день води
Український прикордонник - символ незламності героїчного духу та вірності Батьківщині
Шахраї можуть пропонувати здати в оренду не тільки сторінку в соціальних мережах, а й акаунти на інш...
До уваги ОРГАНІВ РЕЄСТРАЦІЇ Львівського району!