Питання захисту прав споживачів в умовах дії правового режиму воєнного стану в Україні  обговорили у Львівській РДА

9 травня у Львівській районній держадміністрації відбулося засідання круглого столу на тему: «Захист прав споживачів в умовах дії правового режиму воєнного стану в Україні».

У заході взяли участь фахівці територіальних громад з питань житлово-комунального господарства, агропромислового комплексу та соціально-економічного розвитку, а також представники суб’єктів господарювання у сфері торгівлі, громадського харчування та агропромислового розвитку.

Учасники круглого столу  обговорили проблемні питання, пов’язані зі створенням сприятливих умов реалізації прав споживачів та захисту їх інтересів, підвищення правової поінформованості населення і суб’єктів господарювання, культури взаємовідносин учасників споживчого ринку.

Особливу увагу акцентували на підвищенні ролі органів місцевого самоврядування в сфері захисту прав споживачів; подолання негативних тенденцій на споживчому ринку та соціальної напруги в суспільстві.