Шановні працівники засобів масової інформації!
Щиро вітаємо з Днем журналіста!
Свобода слова є однією з наших фундаментальних цінностей, а інформація стала невід’ємною частиною життя будь-якої людини. Неможливо уявити сучасне суспільство без оперативної, неупередженої та об’єктивної інформації, а головне, без професіоналізму тих, хто щоденною кропіткою працею зацікавлює своїх читачів, слухачів і глядачів.
Завдяки вашій діяльності дивовижно швидко скорочуються відстані між континентами і країнами, а головне – між людьми. Висвітлюючи актуальні події, ви не лише відображаєте факти, а безпосередньо впливаєте на формування демократичного суспільства, є співучасниками багатьох процесів розбудови й утвердження нашої держави.
З нагоди професійного свята бажаємо усім вам завжди ексклюзивних новин, цікавих співрозмовників, невичерпної енергії та наполегливості у досягненні нових висот!
З повагою
голова Львівської райдержадміністрації Христина Замула
Ще більше новин:
Фонд Держмолодьжитло відібрав на одинадцятому етапі чергові 500 родин-учасників програми «Житлові пр...
Щодо звільнення від оподаткування благодійної допомоги, зібраної волонтерами
Кожна дитина в Україні має пройти рекомендовану вакцинацію згідно з календарем профілактичних щеплен...
Презентовано тизер єдиної державної онлайн-платформи про усиновлення та сімейне виховання дітей
Будуємо дороги
Будівництво доріг в Україні може допомогти збільшити в 11 разів обсяг утилізації золошлакових матері...