Питання інвентаризації об’єктів незавершеного будівництва, які знаходяться в області, розглянули під час засідання робочої групи під керівництвом першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика. Участь у нараді взяла голова Львівської райдержадміністрації Христина Замула.
На Львівщині є 372 таких об’єкти. Задля подолання проблеми недобудов, вирішено: головам РДА, спільно з ТГ, опрацювати перелік та внести свої пропозиції й зауваження до департаменту економічної політики Львівської ОДА.
Опісля, об’єкти, по яких будуть питання, обстежать спільно з керівниками територій. Остаточний варіант винесуть на розгляд робочої групи, і, в подальшому, кінцевий перелік об’єктів враховуватимуть при плануванні капітальних видатків.
Ще більше новин:
В яких випадках декларант має право подати нову звітну одноразову (спеціальну) добровільну деклараці...
У Львівському районі завершується сезон збору врожаю
Особливості розгляду запитів на інформацію та відстрочки в їх задоволенні в умовах воєнного стану
26 квітня 1986 року трапилася найбільша техногенна катастрофа в історії людства - аварія на Чорнобил...
Львівський район - лідер за темпами вакцинації
Звертаємо увагу платників податків!