Про стан інвентаризації об’єктів за трьома напрямками – водні об’єкти, лісові ресурси та об’єкти державної та комунальної власності, що знаходяться на території громад, обговорили сьогодні під час засідання відповідної районної комісії.
Під час наради розглянуто питання вжиття спільних з представниками територіальних громад організаційних заходів, проаналізували кроки, що вже здійснені, надано пропозиції з вирішення проблемних питань та встановлено терміни виконання завдань. Також наголошено, що інвентаризацію слід завершити у максимально стислі строки.
Ще більше новин:
Про ознайомлення платників з податковими новаціями
Андрій Кондюх – тренер баскетбольної команди хлопців Пустомитівського ліцею №2 ім. В. Кучабського
Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine оприлюднив вечірнє звернення
У межах Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2022/2023 навчальному році завер...
24 жовтня - Всесвітній день боротьби з поліомієлітом
Найочікуваніші архітектурні проєкти 2023 року