Важливо, щоб особи з числа дітей-сиріт були соціально захищені та мали свою домівку. Сьогодні, під керівництвом голови Львівської райдержадміністрації Христини Замули, відбулось засідання комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Львівському районі.
Під час засідання розглянуто звернення Бібрської міської ради щодо надання коштів на придбання житла особам з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.За результатами засідання прийнято позитивні рішення.
Ще більше новин:
Оподаткування спадщини та подарунків
Управління соціального захисту населення Львівської РВА інформує
Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини
Що буває, коли забуваєш про власних дітей та не платиш аліменти
Показники захворюваності на ГРВІ у Львівському районі продовжують перевищувати встановлений епідеміч...
Для вступників у вузи створений чат-бот «ОсвітаВсім»