k2FtbBdWr1

Відбудеться Всеукраїнський фермерський форум

18 листопада 2021 року о 10:00 відбудеться Всеукраїнський фермерський форум (онлайн) «Актуальні напрями державної підтримки агросектору», приурочений Дню працівників сільського господарства (надалі – Форум). 

Організаторами Форуму є Міністерство аграрної політики та продовольства України, департаменти агропромислового розвитку обласних державних адміністрацій, Всеукраїнський Конгрес Фермерів та Всеукраїнська асоціація громад.
Захід передбачає зв’язок за допомогою ZOOM між студією у м. Києві та з приміщеннями в громадах для прямого спілкування керівництва центральних органів виконавчої влади, народних депутатів, експертів з фермерами.

Учасники зможуть задати питання першому заступнику Міністра аграрної політики та продовольства України.
Окрім цього зазначаємо, що Форум також буде транслюватися на YouTube-каналі за посиланням: https://youtu.be/ggavHgFDuQ0.
Форматом Форуму передбачається, що відповідальні за аграрний сектор в громадах підключаться через ZOOM, відповідно до інструкцій, які їм скеровувались, та забезпечать участь у заході від 30 до 50 фермерів в
підготовленому приміщенні територіальних громад (забезпечать та обладнають приміщення в громаді відповідно до карантинних обмежень та технічних вимог).
Для участі у Форумі в приміщенні громади фермерам необхідно зареєструватися за посиланням: https://farmers.org.ua/form-request/  до 20:00 15 листопада.

ПРОГРАМА ЗАХОДУ: Анонс