Сьогодні українські фермери становлять основу господарської галузі країни, адже в умовах воєнного стану та ракетних загроз по всій країні вони продовжують працювати, сіяти та садити, готуючись до зими.
На жаль, ворог окупував частину сільськогосподарських земель України та викрав наш врожай у південних і східних областях, однак аграрії, зокрема, й Львівського району, знайшли вихід із цієї ситуації – освоїли нові землі, які придатні для посівної.
Нагадаю, що держава від початку війни підтримує господарників, надаючи безвідсоткові кредити та дотації, аби допомогти їм виконати посівну кампанію та зібрати врожай.
Напередодні Дня фермера мали приємність нагородити грамотою голови Львівської ОВА Максим Козицький за результативну роботу Руслана Онишкевича, фермера із села Хитрейки Добросинсько Магерівська ОТГ, який займається розведенням ВРХ та аграрним господарством.
Вдячні усім господарникам, які навіть у час загроз невтомно працюють кожен на своєму місці, забезпечуючи країну продовольством та наближаючи нашу перемогу!
Разом – сильні!
Ще більше новин:
«Пліч-о-пліч» згуртовує: шкільні спортивні змагання у Підберізцівській громаді
Працівники Львівської РВА , які відповідальні за роботу транспорту та цивільний захист, взяли участь...
ЦВК презентувала пропозиції щодо вдосконалення виборчого законодавства БДІПЛ ОБСЄ
Верховна Рада України підтримала законопроект, який запроваджує можливість компенсації за знищене та...
Як розпізнати обмороження?
Перелік документів для оформлення соціальної допомоги дітям з інвалідністю