Зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

На Волинському та Поліському напрямках війська білорусі здійснюють розвідку та обладнують позиції.

На Сіверському напрямку росіяни обстріляли підрозділи ЗСУ в прикордонних районах Сумської та Чернігівської областей.
На Харківському напрямку противник зосереджується на утриманні зайнятих рубежів і вогню по ЗСУ. Війська рф невдало здійснили розвідку боєм у районі пункту Кочубіївка.
Ворог готується до наступу на Слов’янськ і здійснює розвідку боєм у районі Краснопілля, бій триває. ЗСУ відбили атаку на Богородичне. Тривають бої за Сєвєродонецьк, противник задіяв додаткові підрозділи реактивної артилерії.
На Бахмутському напрямку захисники ЗСУ відбили штурм у напрямку пункту Золоте. Окупанти спробували висунутись у напрямку пунктів Василівка та Берестове, але СЗУ вогнем змусили ворога тікати.
На Південнобузькому напрямку ворог застосовував ствольну артилерію та реактивні системи залпового вогню в районах пунктів Кульбакіно, Миколаївка, Степова Долина, Мурахівка, Новопавлівське, Шевченкове, Зоря, Партизанське, Квітневе, Новогригорівка, Киселівка, Князівка, Осокорівка, Лупареве та Посад-Покровське. Українська авіація завдавала ударів по скупченнях росіян у Херсонському, Каховському та Бериславському районах Херсонщини.
17У Сил оборони України є успіхи на Запоріжжі. На Херсонщині у ворога значні втрати в живій силі.