З ініціативи Львівської ОВА Львівська обласна державна адміністрація та під керівництвом заступника начальника Львівської ОВА Oleksandr Kulepin з цього приводу відбулася нарада з представниками територіальних громад району.
Зокрема, під час зустрічі заступник начальника Львівської ОВА Олександр Кулепін розповів про переваги електронної системи документообігу, особливості ліцензій для роботи в системі е-документообігу та головне у запровадженні системи у громадах.
Адже для впровадження електронного документообігу необхідно закупити ядро системи, ліцензії для користувачів СЕД, налаштувати відповідну паспортизацію, що уможливить переведення паперового документообігу в цифровий формат і забезпечення захисту даних завдяки цифровим технологіям.
Робота в е-документообігу дозволяє зекономити кошти на матеріальні носії інформації та обмін даними, швидко знаходити необхідні документи з будь-якого пристрою, забезпечити надійне збереження документів та прозорість роботи із документами на кожному з етапів циклу їхнього візування.
Загалом на програму «Цифрова Львівщина» із обласного бюджету виділили 4 млн гривень.
Ще більше новин:
Кам'янка-Бузька громада сьогодні попрощалася із загиблим Героєм Володимиром Сенишиним
Номер кол-центру ПрАТ "Львівобленерго" 093-170-15-68 - відновив роботу
Ваш близький іде на війну: що потрібно пам’ятати
З Днем медичного працівника!
Відбулась нарада щодо розвитку позашкільної освіти в Львівському районі
Зведення Генштабу станом на ранок 12 травня