У Жовкві відбулася конференція «Церква і суспільство»

14 липня у м. Жовква відбулася зустріч Єпархіального єпископа Кир Михаїла Колтуна із головами ТГ, громади яких знаходяться на території Сокальсько-Жовківської єпархії, місцевою владою та депутатами різних рівнів. На зустрічі також були присутні архиєпископ і Митрополит Львівський Кир Ігор Возьняк, голова Львівської райдержадміністрації Христина Замула, працівники єпархійного управління та протопресвітери.

Кир Михаїл Колтун, у вступному слові, зазначив: «Ми повинні разом працювати над тим, щоб Церква відкривалася мотиваціями і скритими резервами, які має в собі для кожного з нас, щоб виховувати наших вірних, які рівно ж є громадянами нашої Держави. У Катехизмі говориться про Церкву і суспільство, шо Церква є взірцем громадянського суспільства. Віра людини спонукає до конкретних дій».

Під час зустрічі обговорили питання співпраці влади, духівництва і громадянського суспільства з метою розв’язання соціальних проблем, формування та розвитку духовних цінностей суспільства, підвищення рівня свідомості людей. Також відзначено важливість таких заходів.

Голова райдержадміністрації підкреслила, що церква і держава мають спільну візію – піклування про людину. Адже духовність і державність у поєднанні роблять країну нездоланною.

На завершення Кир Михаїл вручив кожному з присутніх ікону св. первоверховних апостолів Петра і Павла з реліквіями.