Їм потрібно частіше відволікатися, повертатися у мирне життя, спілкуватися із ровесниками, аби відновлювати психоемоційний стан.
Щоб хоча б ненадовго подарувати їм свято, для дітей-сиріт та вимушено переселеної малечі із бойових дій Львівська ОВА Львівська обласна державна адміністрація організувала відпочинок у розважальному комплексі.
Сто діток із Луганської, Харківської, Херсонської, Сумської, Донецької, Чернігівської, Запорізької, Івано- Франківської областей та із Мурованської ТГ мали відпочинковий день у басейні.
«Літо для дітей без тривог» – це спільний проєкт управління туризму та курортів та служби у справах дітей Львівської ОВА для дітей сиріт та внутрішньо переміщених осіб. Його мета – психоемоційне розвантаження дітей від воєнної реальності та жахів, які їм довелося пережити у зонах бойових дій.
Ще більше новин:
«Кожен третій в реанімації - на штучній вентиляції легень», - Олег Когут
Архівне управління інформує про проведену роботу за минулий тиждень
«150 організованих колективів на Львівщині вакцинувалися, скориставшись послугами мобільних бригад з...
Оголошено конкурсний відбір проєктів, які можуть реалізовуватись за кошти ДФРР у 2022 році
За минулу добу щеплення від ковіду отримали 5260 мешканців області
Українські стяги із словами вдячності та побажаннями Божого Благословення та Перемоги від мешканців ...