Ранкове зведення Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

На Волинському, Поліському та Сіверському напрямках суттєвих змін не було. Ворог обстріляв зі ствольної та реактивної артилерії райони Миколаївки Чернігівської області та Волфиного, Яструбиного і Павлівки Сумської області.

На Харківському напрямку росія здійснювала обстріли в районах населених пунктів Мосьпанове, Петрівка, Руські Тишки, Базаліївка, Печеніги, Циркуни, Питомник, Дементіївка, Коробочкине та Прудянка.
На Слов’янському напрямку обстріли з танків та артилерії зафіксовано поблизу Долини, Краснопілля, Костянтинівки, Чепіля, Гусарівки та Адамівки.
На Донецькому напрямку окупанти обстріляли зі ствольної та реактивної артилерії райони населених пунктів Краматорськ, Сіверськ, Серебрянка, Григорівка, Верхньокам’янське, Спірне, Івано-Дар’ївка. Росіяни завдали авіаційного удару неподалік Верхньокам’янського та намагаються штурмувати напрям Івано-Дар’ївки, бойові дії тривають.
На Бахмутському напрямку окупанти здійснювали бойові дії, щоб розпочати наступ на Бахмут та захопити Вуглегірську ТЕС. Тривають бойові дії у напрямках населених пунктів Берестове, Вершина і Новолуганське.
На Авдіївському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках зафіксовані обстріли в районах населених пунктів Новобахмутівка, Вугледар, Новопіль, Полтавка, Гуляйполе, Кам’янське та низки інших. Противник завдав авіаудару біля Авдіївки, провів розвідку боєм в районі Новоселівки Другої та наступ у напрямку Микільського, але успіху не мав.
На Південнобузькому напрямку ворог підтримує високу інтенсивність ведення розвідки за допомогою безпілотників.