Метою дитячого будинку сімейного типу є створення належних умов для виховання в сімейному оточенні дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Саме сім’я виконує головне завдання — забезпечує матеріальні та педагогічні умови для духовного, інтелектуального й фізичного розвитку юного покоління, виховує почуття патріотизму та любові до своєї країни.
Сьогодні під час чергового засідання комісії розглянуто заяву сім’ї з смт Великий Любінь щодо виведення дитини з числа вихованців дитячого будинку сімейного типу. Хлопець вступив на навчання до Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.
Ще більше новин:
Цивільний захист Львівської РДА нагадує правила поводження із виявленими підозрілими вибухонебезпечн...
До уваги платників податків! Продовжує роботу Комунікаційна податкова платформа!
З 6 грудня починають діяти нові карантинні правила
Тренінги для платників – у Кам’янка-Бузькій ДПІ
До уваги мешканців Львова та області — альтернативні номера поліції
Малі та середні сімейні й жіночі підприємства мають шанс отримати гранти на розвиток бізнесу