У громадах Львівського району продовжується процес створення належних Центрів надання адміністративних послуг для надання якісного обслуговування мешканців району.
Відповідно до обласної програми «Цифрова Львівщина», п’ятьом громадам Львівського району, а саме: Куликівській, Добросино-Магерівській, Великолюбінській, Оброшинській та Сокільницькій надано субвенцію з обласного бюджету в розмірі 11276,57 тисяч гривень для облаштування належних ЦНАП.
Зазначимо, завершення робіт та відкриття ЦНАП в Добросинсько-Магерівській та Куликівській територіальних громадах заплановано на серпень поточного року.
Ще більше новин:
Інформація щодо стану вакцинації
«Пліч-о-пліч»: шкільна команда з Великого Любіня стала переможцем районного етапу з футзалу
Стартувала реєстрація на НМТ-2024
Городоччина: історія державотворення
Відновлення е-декларування: як вилучити декларацію з відкритого доступу
209 доба протистояння російському воєнному вторгненню: ситуація станом на ранок 20 вересня